Про автора

autor

Висока кваліфікація і компетентність в автомобільній темі дозволили завоювати нашій програмі довіру глядачів. Ці навики з`явилися не на пустому місці. З малих років цікавився автомобілями, вивчав їх конструкцію та Правила дорожнього руху, займався автомоделями, а потім картингом під керівництвом легендарного Федора Володимировича Шахматова.

Дякуючи рідним, серед яких були досвідчені шофери та автоспортсмени, я досить рано навчився керувати автомобілем та мотоциклом. Після школи навчався та успішно закінчив Одеський політехнічний інститут за фахом «Автомобілі та автогосподарство» і потім всі роки працював з людьми та автомобілями. У 1994 році отримав запрошення від одного з засновників телеканалу «АРТ», Олега Шапиро, вести програму про автомобілі. Погодився, і з тієї пори автожурналістика стала частиною мого життя. Завдяки журналістиці мені вдалося побувати на багатьох підприємствах, установах, виставках, музеях і своїми очами побачити, як роблять автомобілі, шини, акумулятори, олії та багато іншого. Тестував автомобілі від маленького Smart до величного Volvo FH16, від спортивного Porsche 911 до фешенебельного Rolls Royce Fantom.

У другій половині 1990-х були популярними автозмагання серед журналістів і ми екіпажем зі штурманом Віктором Шаповаловим стали Чемпіонами України з ралі на серійних автомобілях та володарями Кубку України з автослалому, переможцями та призерами багатьох змагань.

На початку 2000-х, заснував фірму «АВТОТЮНІНГ», де використовуючи свої знання та професійні навички колективу ми робимо автомобілі краще, ніж вони вийшли з заводу. Весь цей час уважно слідкую за розвитком автомобілів і намагаюсь свої знання донести до глядачів.

З повагою, Ігор Сєдой.